Certyfikaty metalowe

Na drewnie lub w teczce A4

Projektowanie dowolnych wzorów nadruków dla metalowych certyfikatów. W projekt graficzny włączone mogą być także fotografie.
Projektowane są także pojedyńcze sztuki certyfikatów.

Podpisy jury zamieszczane są w projekcie z dostarczonych plików PDF lub jpg, podpisy można też umieszczać na metalowym certyfikacie bezpośrednio, za pomocą pisaka wodoodpornego.

Metal z nadrukiem mocowany jest na eleganckiej płycie drewnianej profilowanej, lakierowanej na kolor ciemny brąz błysk - Jest to opcja LUX drewna. Jest też dostępna tańsza wersja podkładu drewnianego: CLASSIC - jest to podkład MDF z okleiną. Metalowy certyfikat na podkładzie drewnianym dodatkowo umieszczony może być w ozdobnym etui.

Oto dostępne formaty podkładów drewnianych, w opcjach LUX i CLASSIC:

 • Format podkładu A : 22,5 x 30,5 cm
 • Format podkładu B : 20,3 x 25,4 cm
 • Format podkładu C : 17,8 x 22,8 cm
 • Format podkładu D : 15,2 x 20,3 cm
 • Format podkładu E : 10,1 x 15,2 cm

Certyfikat metalowy czyli metal z nadrukiem, umieszczony zostaje na podkładzie drewnianym. Są dwie opcje drewna do wyboru: opcja LUX - bardzo elegancki podkład drewniany lakierowany oraz opcja CLASSIC - podkład MDF z okleiną. Taki metalowy certyfikat na drewnie umieszczony może zostać dodatkowo w ozdobnym pudełku etui. Etui może być uchylne pionowo lub poziomo. W środku etui umieszczona jest rozkładana podpórka, umożliwiająca pionową prezentację w otwartym etui deski z certyfikatem. Etui powlekane jest wysokogatunkową okleiną skóropodobną, dostępne kolory oklein to czerwień, zieleń lub granat. Środek etui wyściełany jest aksamitem.

Wymiary dostępnych podkładów drewnianych dla certyfikatów ozdobnych, dla których są dostępne etui:

 • Format podkładu A : 22,5 x 30,5 cm
 • Format podkładu B : 20,3 x 25,4 cm
 • Format podkładu C : 17,8 x 22,8 cm
 • Format podkładu D : 15,2 x 20,3 cm
 • Format podkładu E : 10,1 x 15,2 cm

Złoty jasny : błysk lub pół-błysk Srebrny : pół-mat
Złoty ciemny ( kolor ciepłego mosiądzu ) : błysk lub pół-błysk Biały : pół-mat
 • Oprawa certyfikatu - metalowy certyfikat w teczce A4. Certyfikaty - oprawa, produkcja certyfikatów metalowych. Dyplomy Lux - Warszawa.
  5.00 out of 5

  Elegancka teczka A4 dla metalowych dyplomów i certyfikatów. Powleczona jest wysokogatunkową okleiną skóropodobną. Strona, na której mocowany jest metal, wyściełana jest aksamitem. Ozdobne narożniki. Wymiary metalu w teczce: 15 x 22,5 cm.

Często papierowe certyfikaty zalegają w Państwa szafkach i szufladach. Czasem są mocno podniszczone lub nie wyglądają szczególnie reprezentacyjnie, by - mimo ich treści - demonstrować je na ścianach. Stad oferta produkcyjna Dyplomy Lux. obejmuje na nowo stworzenie tych certyfikatów: nowy projekt graficzny zostaje opracowany na bazie papierowego oryginału, finalnie projekt zostaje odbity na metalu. Metal umieszczony może być na drewnianym podkładzie - do powieszenia na ścianie, lub zamocowany w teczce A4, by zdobić biurko.
Tak oto otrzymujecie Państwo “odnowiony” certyfikat, którego treść zyskuje na reszcie elegancką wizualnie oprawę, a jako produkt stanowi teraz imponujący element wystroju biura.


Wybrane realizacje:

Pełne Portfolio →